ایران فیلم پلاس: درخواست آپدیت فیلمهای سایت

ایران فیلم پلاس, سایت تماشای فیلم دوبله بدون سانسور, پخش آنلاین فیلم و سریال با زیرنویس فارسی, دانلود فیلم رایگان با لینک مستقیم, پخش زنده فوتبال, تلویزیون و ماهواره.

جستجوی فیلم، سریال و کانالهای تلویزیون و ماهواره

جستجوی فیلم و سریال های دوبله سانسور نشده، فیلم و سریالهای زیرنویس فارسی، کانالهای تلویزیونی و شبکه های ماهواره ای در سایت IranFilm Plus

ایران فیلم پلاس

ایران فیلم پلاس Iran Film Plus ، یک سایت مرجع دانلود رایگان و پخش آنلاین فیلم های جدید خارجی سینمایی و تلویزیونی است. کوشش این وبسایت بر این است که جدیدترین فیلم و سریال های دوبله شده (و یا با زیرنویس فارسی) از هالیوود و یا دیگر سینماهای کشورهای صاحب سبک جهان را به صورت بدون سانسور و حذفیات در اختیار بازدیدکنندگان خود قرار دهد.
همچنین حداکثر تلاش ما بر این است که امکان دانلود رایگان فیلم ها و سریال ها با استفاده از لینک های مستقیم دانلود برای بازدیدگنندگان این سایت فراهم آید. در این راستا، برای برخی از فیلمهای ، لینک های دانلود رایگان، مستقیما از جانب سایت تهیه می گردد و برای برخی دیگر از فیلمها، لینک های دانلود مستقیم با درج نام سایت فراهم آوردنده، در اختیار بازدید کنندگان محترم سایت قرار می گیرد، هرچند تمرکز سایت بر روی پخش آنلاین فیلم ها می باشد.
توصیه ما جهت نمایش مطلوب سایت و مطالب آن، استفاده از مرورگر های کروم و یا فایر فاکس می باشد.

مطمئنا نظرات شما بازدید کننده گرامی، یاری بخش ما در جهت بهبود کیفی ارائه خدمات رایگان به شما عزیزان است.

همچنین در صورت مواجهه با بروز مشکل در پخش آنلاین و یا لینک های دانلود، لطفا مراتب را از طریق ارسال نظر در بخش نظرات اطلاع دهید تا نسبت به رفع مشکل پیش آمده، اقدام لازمه انجام پذیرد.


توجه: در صورتی که در تماشای آنلاین فیلمها و یا دانلود آنها دچار مشکل هستید، لطفا بخش راهنمای تصویری دانلود فیلم و پخش آنلاین را مطالعه کنید.

ایران فیلم پلاس در شبکه های اجتماعی

فیلمهای آپدیت شده

توجه:

متاسفانه برخی فیلمهای قدیمی تر سایت از دسترس خارج شده اند. در صورتیکه مایل به تماشای فیلمی هستید که دیگر قابل پخش نیست، لطفا این بخش را مطالعه نمایید.


لیست جدیدترین فیلم های منتقل شده به سرور جدید:


درخواست آپدیت فیلمهای سایت

تماشا و دانلود درخواست آپدیت فیلمهای سایت
بازدید کنند گرامی،

به دلیل پایین کشیده شدن سرور قدیمی پخش آنلاین، تقریبا 900 تا از فیلمهای سایت که بر روی آن سرور بودند، از دسترس خارج شده اند و دیگر قابل پخش نیستند.

از آنجا که استقبال مخاطبین سایت بیشتر از فیلمها جدیدتر است، تمرکز سایت بر پخش آنلاین فیلمهای جدید خواهد بود، هرچند به مرور زمان، بخشی از این 900 فیلم به سرور جدید منتقل می شوند تا قابل تماشا و دستیابی باشند.

اما در صورتیکه از میان فیلمهای قدیمی تر سایت، مایل به تماشای فیلمی هستید که به دلیل از کار افتادن سرور قدیمی دیگر قابل پخش نیست، لطفا نام آن فیلم را در پایین این پست، کامنت کنید تا فیلم مورد نظر شما در اولویت برای انتقال به سرور جدید قرار گیرد و در زمان کوتاه تری در دسترستان قرار گیرد.

اگر نام فیلم رو کسی قبلا در کامنتها نوشته، کامنتش را لایک کنید.

فیلمهایی که بیشتر لایک شوند، زودتر در دسترس برای تماشا قرار می گیرند و بقیه فیلمها که نامشان نوشته نشده یا دیر آپدیت می شوند و یا اصلا نمی شوند.

لطفا از این بخش نظرات برای فیلمهای درخواستی استفاده نکنید و فقط نام فیلمهایی را ذکر کنید که در سایت موجود هستند ولی قابل پخش نیستند.


با تشکر
ایران فیلم پلاس

آخرین فیلمهای منتقل شده به سرور جدید