ایران فیلم پلاس: نظرخواهی در مورد پخش فیلم های قدیمی

ایران فیلم پلاس, سایت تماشای فیلم دوبله بدون سانسور, پخش آنلاین فیلم و سریال با زیرنویس فارسی, دانلود فیلم رایگان با لینک مستقیم, پخش زنده فوتبال, تلویزیون و ماهواره.

جستجوی IranFilmPlus

جستجوی فیلم و سریال های دوبله سانسور نشده، فیلم و سریالهای زیرنویس فارسی، کانالهای تلویزیونی و شبکه های ماهواره ای در سایت ایران فیلم پلاس

ایران فیلم پلاس

ایران فیلم پلاس Iran Film Plus ، یک سایت مرجع دانلود رایگان و پخش آنلاین فیلم های جدید خارجی سینمایی و تلویزیونی است. کوشش این وبسایت بر این است که جدیدترین فیلم و سریال های دوبله شده (و یا با زیرنویس فارسی) از هالیوود و یا دیگر سینماهای کشورهای صاحب سبک جهان را به صورت بدون سانسور و حذفیات در اختیار بازدیدکنندگان خود قرار دهد.
همچنین حداکثر تلاش ما بر این است که امکان دانلود رایگان فیلم ها و سریال ها با استفاده از لینک های مستقیم دانلود برای بازدیدگنندگان این سایت فراهم آید. در این راستا، برای برخی از فیلمهای ، لینک های دانلود رایگان، مستقیما از جانب سایت تهیه می گردد و برای برخی دیگر از فیلمها، لینک های دانلود مستقیم با درج نام سایت فراهم آوردنده، در اختیار بازدید کنندگان محترم سایت قرار می گیرد، هرچند تمرکز سایت بر روی پخش آنلاین فیلم ها می باشد.
توصیه ما جهت نمایش مطلوب سایت و مطالب آن، استفاده از مرورگر های کروم و یا فایر فاکس می باشد.

مطمئنا نظرات شما بازدید کننده گرامی، یاری بخش ما در جهت بهبود کیفی ارائه خدمات رایگان به شما عزیزان است.

همچنین در صورت مواجهه با بروز مشکل در پخش آنلاین و یا لینک های دانلود، لطفا مراتب را از طریق ارسال نظر در بخش نظرات اطلاع دهید تا نسبت به رفع مشکل پیش آمده، اقدام لازمه انجام پذیرد.


توجه: در صورتی که در تماشای آنلاین فیلمها و یا دانلود آنها دچار مشکل هستید، لطفا بخش راهنمای تصویری دانلود فیلم و پخش آنلاین را مطالعه کنید.

ایران فیلم پلاس در شبکه های اجتماعی

جدیدترین فیلم ها در ایمیل شما

با اشتراک در ایران فیلم پلاس، جدیدترین فیلم ها را در ایمیل خود دریافت کنید

نظرخواهی در مورد پخش فیلم های قدیمی

نظرخواهی در مورد پخش فیلم های قدیمی
دوستان،
همنطور که می دونید، بیشتر تمرکز سایت روی فیلم های جدید هستش اما گاهی بعضی فیلم های قدیمی هم هستند، که ممکنه خیلی ها ندیده باشند و ارزش دیدن هم داشته باشند.
از طرفی هم بوده فیلمهای قدیمی ای که روی سایت گذاشتم و هیچ استقبالی هم ازشون نشده که اینجوری هم تلاش من بی اثر بوده و هم فضای سایت بی دلیل گرفته شده.

برای همین تصمیم دارم که چند روز قبل اینکه یک فیلم قدیمی رو روی سایت قرار بدم، از شما در مورد اون فیلم، نظرخواهی کنم و اگه تعداد لایک ها برای اون نظر خواهی از 70 رد شد، اونوقت اون فیلم رو روی سایت قرار بدم.

نظر سنجی ها از طریق پیج فیسبوکی سایت انجام می گیرد و شما می تونید از طریق زیر نیز به اونها دسترسی داشته باشید:

نظرخواهی در مورد پخش فیلم های قدیمی IranFilmPlus 5 of 5 دوستان، همنطور که می دونید، بیشتر تمرکز سایت روی فیلم های جدید هستش اما گاهی بعضی فیلم های قدیمی هم هستند، که ممکنه خیلی ها ندیده با...